Fit King Catering
Kategorie:

Fit King Catering

Fit King Catering

Fitking Catering Dietetyczny z siedzibą w Olsztynie świadczy profesjonalne usługi cateringowe. Działa nie tylko na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ale także w Gdańsku, Warszawie i we Wrocławiu. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów pragnących zamówić smaczną dietę pudełkową z dowozem pod wskazany adres. Oferuje szeroki wybór pakietów dietetycznych o zróżnicowanej kaloryczności. Wśród propozycji jest nie tylko dieta standardowa, ale także bez laktozy, ketogeniczna czy dla wegan.

Dieta pudełkowa Białystok umożliwia dopasowanie jadłospisu do własnych upodobań żywieniowych. Przygotowując posiłki, kucharze korzystają ze świeżych produktów bogatych w witaminy, minerały i inne składniki odżywcze. Dzięki temu jedzenie na wynos od Fitking jest naturalne, smaczne i pomaga zrealizować zaplanowane cele- schudnąć, utrzymać wagę lub świetną formę. Każdy zestaw składa się z urozmaiconych i odpowiednio zbilansowanych posiłków dostarczanych w dniu poprzedzającym zamówienie. Klienci mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanego dietetyka.

Kategorie wpisu

Gastronomia > Catering, Zdrowie > Dieta

Znajdź na mapie

Jeden komentarz do “Fit King Catering

  1. Catering bez wątpienia mega! Dieta zawsze na czas i jak dla mnie najważniejsze jest to, że nie pamiętam sytuacji, żeby dania się powtarzały co działa oczywiście na plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *